Asistent (m/ž) u pripremi i provedbi EU projekata

Prijave traju do 06.05.2024

Opis posla

INNOM savjetovanje je tvrtka za savjetovanje u EU fondovima koju čine iskusni stručnjaci s dugogodišnjim iskustvom u pripremi i provedbi projekata. Zbog širenja obujma poslovanja potreban nam je novi član našeg tima te tražimo osobu koja će se priključiti timu u ulozi Asistenta (m/ž) koji će asistirati u pripremi i provedbi EU projekata i svakodnevnim administrativnim poslovima. Prethodno iskustvo nije potrebno - tražimo osobu koja je spremna učiti i rasti u ovom dinamičnom području.

Tvoja uloga u timu će biti vezana za:

• samostalni i timski rad na pripremi i provedbi projektnih prijava za EU i druge pozive

• komunikaciju s klijentima tijekom pripreme i prijave projektnih prijedloga te njihove provedbe

• istraživanje i analizu informacija relevantnih za projekte

• blisku suradnju s menadžerom za pripremu i provedbu projekata

• svakodnevne administrativne poslove

Ti si osoba koju tražimo ako:

• si student/ica završne godine

• možeš raditi 8 sati dnevno

• se dobro snalaziš s engleskim jezikom u govoru i pismu

• imaš izvrsno poznavanje MS Office alata

• imaš izražene komunikacijske i prezentacijske vještine

• si samostalan/na u radu, no voliš i podršku koju ti daje timski rad

• si s Ekonomskog fakulteta, smjer Financije (ali nije uvjet)

Nudimo ti:

• adekvatnu naknadu

• rad u kreativnom i dinamičnom timu

• poticajno poslovno okruženje

• upoznavanje sa zanimljivom projektima

• stjecanje vrijednog iskustva

Ako misliš da je ovaj oglas pisan baš za tebe, pošalji nam svoj životopis i motivacijsko pismo na info@innomconsulting.eu. Tvoju prijavu ćemo razmotriti i možda se ubrzo vidimo na razgovoru.

Rok za prijavu: 7. svibanj 2024.godine

Zašto tražimo tebe?

Ostale napomene i uvjeti

Početak rada

po dogovoru

Očekivano trajanje posla

po dogovoru

Satnica

5,25 EUR + propisana uvećanja

Lokacija

Ilica 160, Zagreb

Radno vrijeme

od 9 do 17 h, svaki radni dan

Potreban broj izvođača

1

INNOM Savjetovanje d.o.o.

Način za prijavu

Molimo slati prijave sa svojim životopisom i motivacijskim pismom na info@innomconsulting.eu

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr